www.sohbetsoft.com/blog

Canlı Kameralı Sohbet

Yazar: admin   Tarih : 14 Mart 2014   Kategori: Sohbet, Sohbet Siteleri

Ülkemizde çok sevilen ve gitgide üyeleri artış gösteren sitemiz sohbetsoft, kendi kulvarında bir hayli sevilmiş oldu. 2014 yılında geride bıraktığımız 2013 senesinin üyeliksiz sohbet ziyaretetçisi sayısını 5 e katladık. Genele baktığımızda netteki kameralı sohbet odaları kullanıcılarının büyük yüzdesi üyeliksiz canlı sohbet siteleri taraftarı olsada, hem üyelikli hemde ücretsiz gold üyeliksiz giriş, kullanım olanağı tanıyan sohbetsoft kolay üyelik formu ile benzerlerinden biraz fark yaratıyor.18 farklı odası vede 18 farkla seçebileceğiniz kameralı sohbet odaları teması bulunan canlı sohbet sitesinde, internette tanımadığı insanlar için görüntülü sohbet ederek vakit geçirmek isteyenler için birbirinden ayrı onlarca seçenekle özellikler yer alıyor. Aslında artık anlatmamıza bile gerek kalmayan, özelliklerden bizi yüksek kalitede sesli sohbet vede görüntülü chat yapabilmeniz.

ÇOĞUNLUK SOHBETSOFTUN GENEL CANLI SOHBETINI SEVIYOR
En fazla giriş yapılan odalardan biri olan genel oda ziyaretçi yüzdesinde açık ara ile önde gidiyor. Kamerasıyla siteye giriş yapanların çoğunluğu girmiş oldukları ilk odadan hiç çıkmak istemiyorlar. Ortamın güzel oması küfürsüz, saygılı, sevecen insanların kameralı sohbet kanalları içinde hoşça vakit geçirdiğini gören diğer kullanıcılarımızda bağımlılık yaratan, Türkiye’nin lider görüntülü sohbetiyle yüzbinlerce insanı tanıştırdı.
CANINIZ SIKILIYORSA KAMERANIZLA CANLI SOHBETTE TAKILIN
Canı sıkılan binlerce sizin gibi insan var. Karşınızda bilgisayar açık ve boş boş ekrana bakıyor ne yapsam nereye girsem diye düşünüyor musunuz? Eminim ki bir çoğunuzun başına gelmiştir bu . Sosyalleşmenin insanın hayatındaki önemli yerini düşünecek olursanız, iletişim halinde olmak, tanımaDığımız yepyeni insanlarla nette canlı olarak tanışarak konuşmak ilginizi çekebilir.Canlı kameralı sohbet kanalları ile haşır neşir olan yöneticilerimiz sohbetin içinde her an yardımınıza hazır. Sizlerin kaliteli muhabbetler, paylaşımlar, görsel iletişim kurabilmeniz için, yabancılarla konuşabilmeniz için çalışıyorlar. Hem yardım hemde şikayet etmek için dilediğiniz bir zaman admin arkadaşlar sizlere yardımcı olacaklardır.

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?Sohbet Girişi

Nick:
Şifre:(Varsa)

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar